S ČÍM VÁM POMOHU

Píšu a točím o vás a to má smysl.

RADY NAD ZLATO

V čem vám pomohu

zorientovat v reklamní džungli plné shitů a zdravě vypadajících zabijáckých výrobků, které umí vyprodukovat náš průmysl a my si je dáváme s radostí na stůl…..Zaměřuji se na zdravé produkty a když najdu občas nějaké ‚‚krásné shity‘‘ ,tak se na ně podívám pěkně ‚‚pod lupou‘‘. Je dobré vědět, čemu se vyhnout obloukem a co je dobré mít doma v zásobě. 

Co zde najdete

Rozhovory, články a informace, tipy a doporučení.

Také poustu tipů na skvělé dárky, šperky, kosmetiku, potravinové doplňky pro zdraví a krásu. A vůbec na vše, co je kvalitní, osvědčené, vyzkoušené a dobré. 

 

Píšu a mluvím o tom, co má smysl

Víte jaký v tom je rozdíl? Žádný. Je to pouze úhel pohledu a zaujetí našich myšlenek v kontextu s naučenou iluzí o tomto světě. 

Zajímají vás věci, co mají hlubší smysl? Hledáte informace, příležitosti, nebo osvědčené a kvalitní produkty? Nastala doba, kdy se věci dávají rychle do pohybu. Informace, které jsme dříve tak těžko hledali, se k nám dostávají až příliš rychle, všimli jste si toho také? Proto je čas, začít dělat to, co má smysl a to, co nás baví.

Zahodit staré, nepotřebné vzorce a zajímat se o věci, které jsou důležité. Láska, zdraví, psychika, přátelé, vše kolem nás včetně našeho stylu života. Píšu pro inspiraci, motivaci, či vyřešení otázek, na které hledáte odpověď.

O co se zajímám

Témata, která pro mě  mají veliký význam je ekologie naší planety, udržitelné zdroje a samozřejmě zvířata, která vymírají a nemusela by. Mám k nim velmi silný citový vztah a proto je důležité se chovat zodpovědně a ohleduplně kvůli dalším generacím. 

V čem vám budu užitečná

Ušetřím vám čas. A ten je dnes jako velice drahá komodita. Zaměřuji se na kvalitní produkty. Dočtete se čemu se vyhnout obloukem a co je dobré mít doma v zásobě. A jestli je pravdivá kvalita, kterou se daný produkt prezentuje. Podíváme se něj pěkně ‚‚pod lupou‘‘. Najdete zde návody na vychytávky, moderní bytový design, nebo dekorace. Tipy jak nakupovat chytře. Ukážu pár skvělých cashbacků. 

Psychika, deprese a jak se z toho všeho nezláznit

Tělo a mysl je ten největší dar, co máme. Fascinuje mě, jak vše funguje v závislostech na našem jednání a starání se o sebe a jak žijeme.

Celý život se zabývám studiem psychologie, biologie a genetiky v souvislostech. Pochopení duchovní stránky člověka a vědy, je fascinující.

Zaměřila jsem se na nové objevy neurovědy, kde jsou převratné objevy a důkazy o tom, jak se můžeme posunout, pomoci, vyléčit své tělo i duši. Ta je důležitá pro sebepoznání a celkově pro osobní vývoj každého jedince.

Sugesce, hypnóza, programování, změněný stav vědomí a podobné věci. Mám Podrobněji se tomu budu věnovat na dalším webu, určenému k tomuto tématu a nejen to. Již brzy bude spuštěná linka důvěry. Web můžete navštívit na této webové stránce, která je momentálně v rozpracované fázi.

www.saranett.cz

Moje koníčky

Tanec, hudba. Fotím módu a když to je možné, jezdím Dračí lodě.

Píšu svou první knihu.

S čím vám pomohu

Vaše texty nemají šťávu? Potřebujete se zviditelnit rozhovorem? Super volba! Zavolejte mi a domluvíme se.

JAK INTUITIVNĚ A RYCHLE NA JEDNODUCHÝ ESHOP

Používám ho pro své klienty a je velice jednoduchý. Opravdu ho zvládne každý. Hodí se prodej e-booků, ale i pro prodej služeb, voucherů, vstupenek i fyzických produktů. Podmínky jsou jednoduché a přehledné. Pokud nejste technicky zdatní, nebo namáte čas, napište mi, zavolejte a postarám se o vás. Nebo se spojte přímo s jejich podporou. Stačí se zaregistrovat a otevře se vám velice intuitivní členské rozhraní. Neplatíte nic. Pouze pokud začnete prodávat, tak je to pár % z prodané částky. Na to vše, co tento systém umí a jak vám usnadní život , to není nic.

Klikněte zde a nechte se přesměrovat na stránky, kde si vše můžete prohlédnout a rozhodnout, zdali je to pro vás. 

Prodej nikdy nebyl tak snazší jako  bude teď. Přesvěčte se sami a dejte mi vaší zpětnou vazbu, jak se vám tato služba líbí.

Moje mise

„Moje mise, není jen psaní textů. Moje mise je život a cesta k naplnění snů a přání. Cesta lásky k sobě a bližnímu svému. Mohla bych ji nazvat: Cestou ke svému srdci a svobodě mysli. Vítejte a věřím, že zde naleznete to, co hledáte a možná i v širších souvislostech.“

Be Happy It’s a LifeStyle

Join

Work With Me

Řekněte o sobě svým zákazníkům

Originálním nápadem, atraktivním obsahem, cíleným a nevtíravým způsobem.

‚‚Píšu, točím, mluvím, fotím  vše  vám připravím.‘‘

‚‚První bylo slovo a bude i poslední.‘‘