+420 777647797 info@ukecana.cz

Píšu a mluvím o tom, co má  smysl.

Víte jaký v tom je rozdíl? Žádný. Je to pouze úhel pohledu a zaujetí našich myšlenek v kontextu s naučenou iluzí o tomto světě. 

Zajímají vás věci, co mají hlubší smysl? Hledáte informace, příležitosti, nebo osvědčené a kvalitní produkty? Nastala doba, kdy se věci dávají rychle do pohybu. Informace, které jsme dříve tak těžko hledali, se k nám dostávají až příliš rychle, všimli jste si toho také? Proto je čas, začít dělat to, co má smysl a to, co nás baví.

Zahodit staré, nepotřebné vzorce a zajímat se o věci, které jsou důležité. Láska, zdraví, psychika, přátelé, vše kolem nás včetně našeho stylu života. Píšu pro inspiraci, motivaci, či vyřešení otázek, na které hledáte odpověď. 

Co zde najdete

To nejlepší podle mého nejčistčího svědomí. Zajímavé rozhovory, články a informace, tipy a doporučení.

V čem vám pomohu

Pomohu vám se orientovat v reklamní džungli plné shitů a zdravě vypadajících zabijáckých výrobků, které umí vyprodukovat náš průmysl a my si je dáváme s radostí na stůl…..Zaměřuji se na zdravé produkty a když najdu občas nějaké ‚‚krásné shity‘‘ ,tak se na ně podívám pěkně ‚‚pod lupou‘‘. Je dobré vědět, čemu se vyhnout obloukem a co je dobré mít doma v zásobě. 

O co se zajímám

Témata, která pro mě  mají veliký význam je ekologie naší planety, udržitelné zdroje a samozřejmě zvířata, která vymírají a nemusela by. Mám k nim velmi silný citový vztah a proto je důležité se chovat zodpovědně a ohleduplně kvůli dalším generacím.

Samozřejmě, že jako žena miluji módu a mám ráda hezké oblečení včetně stylových doplňků a vůní. Najdete zde spoustu tipů na skvělé dárky, šperky, kosmetiku, potravinové doplňky pro zdraví a krásu. A vůbec na vše, co je kvalitní, osvědčené, vyzkoušené a dobré. 

V čem vám budu užitečná

Ušetřím vám čas. A ten je dnes jako velice drahá komodita. Zaměřuji se na kvalitní produkty. Dočtete se čemu se vyhnout obloukem a co je dobré mít doma v zásobě. A jestli je pravdivá kvalita, kterou se daný produkt prezentuje. Podíváme se něj pěkně ‚‚pod lupou‘‘. Najdete zde návody na vychytávky, moderní bytový design, nebo dekorace. Tipy jak nakupovat chytře. Ukážu pár skvělých cashbacků. 

Rady nad zlato

Poradím jak na wordpress, kde si postavíte vlastní web, bez toho, aniž by jste museli platit drahé platformy. Jak se vypořádat alespoň se základní problematikou SEO. Ukážu vám vá, jak začít psát kvalitní prodejní texty. Headline je základ a PEREX není na prádlo :D.

Poradím vám aplikace, které umí usnadnit vaši práci a podnikání. Ukážu vám, co by jste měli udělat pro zvýšení vašich  prodejů zhruba  za 3 – 6 měsíců. Aby vaše stránky byly atraktivní po všech směrech a splňovaly vše, co potřebujete. Seznámím vás s nástroji, které jsou nezbytné a základní pro digitální marketing a bez kterých by jste neměli ani spouštět web. Ukážu vám, že naklikat krásné obrázky a napsat pár vět, či souvětí, opravdu nestačí.

Psychika, deprese a jak se z toho všeho nezláznit

Zajímám se o tělo i mysl, protože vše funguje v závislostech na našem jednání a starání se o sebe a jak žijeme. Fascinuje mě psychologie, biologie, genetika a duchovní stránka člověka. Ta je důležitá pro sebepoznání a celkově pro osobní vývoj každého jedince. O tato témata se velmi zajímám a zabývám se sugescemi  a přenastavení mysli pomocí hypnózy. Podrobněji se tomu budu věnovat na dalším webu, určenému k tomuto tématu a nejen to. Již brzy bude spuštěná linka důvěry. Web můžete navštívit na této adrese:

www.saranett.cz

S čím vám pomohu

s psaním článků, prodejních textů, recenzí, nebo vytvoření celé prodejní stránky – landing page. Potřebujete promo video, nebo se chcete zviditelnit rozhovorem? Super volba!

Zavolejte mi a domluvíme se.

Moje mise

“Moje mise, není jen psaní textů. Moje mise je život a cesta k naplnění snů a přání. Cesta lásky k sobě a bližnímu svému. Mohla bych ji nazvat: Cestou ke svému srdci a svobodě mysli. Vítejte a věřím, že zde naleznete to, co hledáte a možná i v širších souvislostech.”

Be Happy It’s a LifeStyle

Join

Work With Me

Řekněte o sobě svým zákazníkům

Originálním nápadem, atraktivním obsahem, cíleným a nevtíravým způsobem.

‚‚Píšu, točím, mluvím, vše  vám připravím.‘‘

RYCHLÝ KONTAKT

Praha a střední čechy

PARTNERSKÉ ODKAzy

Pracovní příležitost

SEM NEKLIKEJTE

 

Sem neklikejte

Sociální sítě

msvksvkmm

nvfnvfn

BEST AFFILIATE PROGRAM

 

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

píšete rádi, umíte Affiliate marketing? Rádi telefonujete? Máte rádi obchod? Rádi poznáváte nové lidi?

SPOLUPRÁCE:

 

PARTNEŘI

 

Formulář ještě není funkční.